AZ23C22-E3-08
AZ23C22-E3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
az23_series.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 22V 300MW SOT23
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Configuration: 1 Pair Common Anode
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V
Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 17 V
auf Bestellung 871 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 33
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AZ23C22-E3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 22V 300MW SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V, Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 17 V.
Weitere Produktangebote AZ23C22-E3-08
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AZ23C22-E3-08 AZ23C22-E3-08 Hersteller : Vishay Semiconductors az23-10969.pdf Zener Diodes 22 Volt 0.3W 5% CA
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
AZ23C22-E3-08 AZ23C22-E3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division az23_series.pdf Description: DIODE ZENER 22V 300MW SOT23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW