AZ23C2V7-HE3-18
AZ23C2V7-HE3-18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
az23_series.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER ARRAY 2.7V SOT-23-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Configuration: 1 Pair Common Anode
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 83 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AZ23C2V7-HE3-18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER ARRAY 2.7V SOT-23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 83 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3, Grade: Automotive, Power - Max: 300 mW, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote AZ23C2V7-HE3-18
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AZ23C2V7-HE3-18 AZ23C2V7-HE3-18 Hersteller : Vishay Semiconductors az23_series.pdf Zener Diodes 2.7 Volt 0.3W 5% CA AUTO