Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > AZ23C2V7_R1_00001
AZ23C2V7_R1_00001
AZ23C2V7_R1_00001 Panjit International Inc.
AZ23C2V4_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER ARRAY 2.7V SOT-23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Configuration: 1 Pair Common Anode
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 83 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 75 µA @ 1 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details AZ23C2V7_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER ARRAY 2.7V SOT-23, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 83 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 75 µA @ 1 V.
Weitere Produktangebote AZ23C2V7_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AZ23C2V7_R1_00001 AZ23C2V7_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. AZ23C2V4_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER ARRAY 2.7V SOT-23
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Impedance (Max) (Zzt): 83 Ohms
Power - Max: 300 mW
Produkt ist nicht verfügbar
AZ23C2V7_R1_00001 AZ23C2V7_R1_00001 Hersteller : Panjit AZ23C2V4_SERIES-1865350.pdf Zener Diodes 300mW,ZENER,SOT-23,2.7V