Produkte > VISHAY > AZ23C33-E3-08
AZ23C33-E3-08
AZ23C33-E3-08 Vishay
az23series.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Zener Dual Common Anode 33V 5% 500mW 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 90000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AZ23C33-E3-08 Vishay
Description: DIODE ZENER ARRAY 33V SOT-23-3, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 25 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AZ23C33-E3-08 AZ23C33-E3-08 Hersteller : Vishay az23series.pdf Diode Zener Dual Common Anode 33V 5% 500mW 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 90000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
AZ23C33-E3-08 AZ23C33-E3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division az23_series.pdf Description: DIODE ZENER ARRAY 33V SOT-23-3
Tolerance: ±5%
Configuration: 1 Pair Common Anode
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 25 V
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Mindestbestellmenge: 67
Produkt ist nicht verfügbar
AZ23C33-E3-08 AZ23C33-E3-08 Hersteller : Vishay Semiconductors az23-1767823.pdf Zener Diodes 33 Volt 0.3W 5% CA