Produkte > VISHAY > AZ23C5V1-E3-08
AZ23C5V1-E3-08
AZ23C5V1-E3-08 Vishay
doc86340.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Zener Dual Common Anode 5.1V 5% 500mW 3-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 8160 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3237
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AZ23C5V1-E3-08 Vishay
Description: DIODE ZENER ARRAY 5.1V SOT-23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 800 mV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AZ23C5V1-E3-08 AZ23C5V1-E3-08 Hersteller : VISHAY az23.pdf Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 0.3W; 5.1V; SMD; 7 inch reel; SOT23; 3000pcs.
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.3W
Zener voltage: 5.1V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%
Kind of package: 7 inch reel
Case: SOT23
Semiconductor structure: common anode; double
Quantity in set/package: 3000pcs.
auf Bestellung 2259 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 556
AZ23C5V1-E3-08 AZ23C5V1-E3-08 Hersteller : Vishay doc86340.pdf Diode Zener Dual Common Anode 5.1V 5% 500mW 3-Pin SOT-23 T/R
Mindestbestellmenge: 1117
AZ23C5V1-E3-08 AZ23C5V1-E3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division az23_series.pdf Description: DIODE ZENER ARRAY 5.1V SOT-23-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Configuration: 1 Pair Common Anode
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 800 mV
AZ23C5V1-E3-08 AZ23C5V1-E3-08 Hersteller : Vishay Semiconductors az23_series.pdf Zener Diodes 5.1 Volt 0.3W 5% CA
Mindestbestellmenge: 15
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Mindestbestellmenge: 23
AZ23C5V1-E3-08 Hersteller : Vishay az23_series.pdf Подвоєнний 5.1V 5% 0.3W SOT-23 (SMD) Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт