Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > AZD27C21_R1_00001
AZD27C21_R1_00001
AZD27C21_R1_00001 Panjit International Inc.
AZD27C21.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: VOLTAGE REGULATOR ZENER DIODES
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5.71%
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 21 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123FL
Part Status: Active
Power - Max: 1 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 15 V
auf Bestellung 2342 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AZD27C21_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: VOLTAGE REGULATOR ZENER DIODES, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5.71%, Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 21 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123FL, Part Status: Active, Power - Max: 1 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 15 V.
Weitere Produktangebote AZD27C21_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5.71%
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 1 W