B024RF2S-T
B024RF2S-T Knowles Dielectric Labs
B024RF2S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 2.4GHZ 3SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz Center
Insertion Loss: 3.5dB
Bandwidth: 1.08GHz
Height (Max): 0.113" (2.87mm)
auf Bestellung 97 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B024RF2S-T Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 2.4GHZ 3SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.4GHz Center, Insertion Loss: 3.5dB, Bandwidth: 1.08GHz, Height (Max): 0.113" (2.87mm).
Weitere Produktangebote B024RF2S-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B024RF2S-T B024RF2S-T Hersteller : Knowles Dielectric Labs B024RF2S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US Description: RF FILTER BAND PASS 2.4GHZ 3SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz Center
Insertion Loss: 3.5dB
Bandwidth: 1.08GHz
Height (Max): 0.113" (2.87mm)