B028RF2S-T
B028RF2S-T Knowles Dielectric Labs
B028RF2S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 2.8GHZ 6SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.450" L x 0.400" W (11.43mm x 10.16mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.8GHz Center
Insertion Loss: 3.5dB
Bandwidth: 2GHz
Height (Max): 0.113" (2.87mm)
auf Bestellung 125 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 125
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B028RF2S-T Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 2.8GHZ 6SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.450" L x 0.400" W (11.43mm x 10.16mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.8GHz Center, Insertion Loss: 3.5dB, Bandwidth: 2GHz, Height (Max): 0.113" (2.87mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B028RF2S-T B028RF2S-T Hersteller : Knowles Dielectric Labs B028RF2S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US Description: RF FILTER BAND PASS 2.8GHZ 6SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.8GHz Center
Insertion Loss: 3.5dB
Bandwidth: 2GHz
Height (Max): 0.113" (2.87mm)