B047MC5S-T
B047MC5S-T Knowles Dielectric Labs
B047MC5S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 4.7GHZ 3SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.7GHz Center
Insertion Loss: 2.5dB
Bandwidth: 600MHz
Height (Max): 0.103" (2.62mm)
auf Bestellung 56 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B047MC5S-T Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 4.7GHZ 3SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 4.7GHz Center, Insertion Loss: 2.5dB, Bandwidth: 600MHz, Height (Max): 0.103" (2.62mm).
Weitere Produktangebote B047MC5S-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B047MC5S-T B047MC5S-T Hersteller : Knowles Dielectric Labs B047MC5S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US Description: RF FILTER BAND PASS 4.7GHZ 3SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.7GHz Center
Insertion Loss: 2.5dB
Bandwidth: 600MHz
Height (Max): 0.103" (2.62mm)