B055NC5S-T
B055NC5S-T Knowles Dielectric Labs
B055NC5S_Datasheet.pdf?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 5.5GHZ 3SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.350" L x 0.200" W (8.89mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.5GHz Center
Insertion Loss: 2.25dB
Bandwidth: 1GHz
Height (Max): 0.098" (2.49mm)
auf Bestellung 247 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B055NC5S-T Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 5.5GHZ 3SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.350" L x 0.200" W (8.89mm x 5.08mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.5GHz Center, Insertion Loss: 2.25dB, Bandwidth: 1GHz, Height (Max): 0.098" (2.49mm).
Weitere Produktangebote B055NC5S-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B055NC5S-T B055NC5S-T Hersteller : Knowles Dielectric Labs B055NC5S_Datasheet.pdf?lang=en-US Description: RF FILTER BAND PASS 5.5GHZ 3SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.5GHz Center
Insertion Loss: 2.25dB
Bandwidth: 1GHz
Height (Max): 0.098" (2.49mm)