Produkte > KNOWLES > B061MB6S
B061MB6S Knowles
B061MB6S_Datasheet.pdf?lang=en-US
Hersteller: Knowles
6.1 GHz Surface Mount Band pass Filter Група товару: Радіочастотні/НВЧ компоненти та вироби Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B061MB6S Knowles
Description: AFL08751, Packaging: Bulk, Package / Case: 3-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.450" L x 0.200" W (11.43mm x 5.08mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 6.1GHz Center, Insertion Loss: 3dB, Bandwidth: 575MHz, Height (Max): 0.098" (2.49mm).
Weitere Produktangebote B061MB6S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.450" L x 0.200" W (11.43mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 6.1GHz Center
Insertion Loss: 3dB
Bandwidth: 575MHz
Height (Max): 0.098" (2.49mm)