B0809J50ATI
B0809J50ATI TTM Technologies, Inc.
B0809J50ATI.pdf
Hersteller: TTM Technologies, Inc.
Description: BALUN 850MHZ-915MHZ 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 850MHz ~ 915MHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / -Ohm
Insertion Loss (Max): 0.6dB
Return Loss (Min): 15.3dB
auf Bestellung 3938 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B0809J50ATI TTM Technologies, Inc.
Description: BALUN 850MHZ-915MHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 850MHz ~ 915MHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / -Ohm, Insertion Loss (Max): 0.6dB, Return Loss (Min): 15.3dB.
Weitere Produktangebote B0809J50ATI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B0809J50ATI B0809J50ATI Hersteller : TTM Technologies, Inc. B0809J50ATI.pdf Description: BALUN 850MHZ-915MHZ 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss (Max): 0.6dB
Return Loss (Min): 15.3dB
Produkt ist nicht verfügbar
B0809J50ATI B0809J50ATI Hersteller : Anaren B0809J50ATI_DataSheet(Rev_A)-1221816.pdf Signal Conditioning 850-915MHz 50 Ohm IL=.6dB