B095MB1S-T
B095MB1S-T Knowles Dielectric Labs
B095MB1S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 9.5GHZ 3SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 9.5GHz Center
Insertion Loss: 2dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.103" (2.62mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 125
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B095MB1S-T Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 9.5GHZ 3SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 9.5GHz Center, Insertion Loss: 2dB, Bandwidth: 100MHz, Height (Max): 0.103" (2.62mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B095MB1S-T B095MB1S-T Hersteller : Knowles Dielectric Labs B095MB1S_DATASHEET.pdf Signal Conditioning 9.5GHz Surface Mount Bandpass Filter
auf Bestellung 109 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B095MB1S-T B095MB1S-T Hersteller : Knowles Dielectric Labs B095MB1S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US Description: RF FILTER BAND PASS 9.5GHZ 3SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 9.5GHz Center
Insertion Loss: 2dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.103" (2.62mm)