B095MB1S
B095MB1S Knowles Dielectric Labs
kno_deb-datasheet.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 9.5GHZ 2SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 9.5GHz
Insertion Loss: 2dB
Bandwidth: 1.1GHz
Height (Max): 0.103" (2.62mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 35 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B095MB1S Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 9.5GHZ 2SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 9.5GHz, Insertion Loss: 2dB, Bandwidth: 1.1GHz, Height (Max): 0.103" (2.62mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote B095MB1S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B095MB1S Hersteller : Knowles kno_deb-datasheet.pdf RF FILTER BAND PASS 9.45GHZ Група товару: Радіочастотні/НВЧ компоненти та вироби Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
B095MB1S B095MB1S Hersteller : Knowles Dielectric Labs B095MB1S_DATASHEET.pdf Signal Conditioning 8.9 - 10 GHz 0.4 x 0.150 x 0.098