B100KB4S-T Knowles Dielectric Labs
B100KB4S_DATASHEET.pdf?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: 10GHZ SURFACE MOUNT BANDPASS FIL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.250" L x 0.160" W (6.35mm x 4.06mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 10GHz Center
Insertion Loss: 3dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.098" (2.49mm)
auf Bestellung 65 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B100KB4S-T Knowles Dielectric Labs
Description: 10GHZ SURFACE MOUNT BANDPASS FIL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.250" L x 0.160" W (6.35mm x 4.06mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 10GHz Center, Insertion Loss: 3dB, Bandwidth: 100MHz, Height (Max): 0.098" (2.49mm).
Weitere Produktangebote B100KB4S-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B100KB4S-T Hersteller : Knowles Dielectric Labs B100KB4S_DATASHEET.pdf?lang=en-US Description: 10GHZ SURFACE MOUNT BANDPASS FIL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 10GHz Center
Insertion Loss: 3dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.098" (2.49mm)