Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B25620B0118K883
B25620B0118K883
B25620B0118K883 EPCOS - TDK Electronics
B2562_.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1100UF 10% 900VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 75°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 900V
Height - Seated (Max): 5.512" (140.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1100 µF
Size / Dimension: 4.567" Dia (116.00mm)
auf Bestellung 40 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B25620B0118K883 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1100UF 10% 900VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 75°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 900V, Height - Seated (Max): 5.512" (140.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1100 µF, Size / Dimension: 4.567" Dia (116.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B25620B0118K883 B25620B0118K883 Hersteller : EPCOS / TDK B2562_.pdf Film Capacitors 1100UF 10 % 900V MKP PEC
auf Bestellung 74 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B25620B0118K883 B25620B0118K883 Hersteller : TDK B2562_.pdf Film Capacitors 1100UF 10 % 900V MKP PEC