Produkte > TDK ELECTRONICS > B25620B1317K101
B25620B1317K101
B25620B1317K101 TDK ELECTRONICS
b2562_.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 310uF 1100V PUR 10%( 85 X 120mm) Stud Mount Screw Aluminum Cylindrical Can 0.0023 Ohm 85°C
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B25620B1317K101 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 310UF 10% 1.1KVDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.260" (32.00mm), Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV), Height - Seated (Max): 5.039" (128.00mm), Capacitance: 310 µF, Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm).
Weitere Produktangebote B25620B1317K101
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B25620B1317K101 B25620B1317K101 Hersteller : TDK ELECTRONICS b2562_.pdf Cap Film 310uF 1100V PUR 10%( 85 X 120mm) Stud Mount Screw Aluminum Cylindrical Can 0.0023 Ohm 85°C
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
B25620B1317K101 B25620B1317K101 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B2562_.pdf Description: CAP FILM 310UF 10% 1.1KVDC RAD
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.260" (32.00mm)
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV)
Height - Seated (Max): 5.039" (128.00mm)
Capacitance: 310 µF
Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B25620B1317K101 B25620B1317K101 Hersteller : EPCOS / TDK B2562_.pdf Film Capacitors 310 uF, 1100 V and MKP PEC DC