Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B25620B1487K101
B25620B1487K101
B25620B1487K101 EPCOS - TDK Electronics
B2562_.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 480UF 10% 1.1KVDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.260" (32.00mm)
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV)
Height - Seated (Max): 6.850" (174.00mm)
Capacitance: 480 µF
Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm)
auf Bestellung 48 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B25620B1487K101 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 480UF 10% 1.1KVDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.260" (32.00mm), Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV), Height - Seated (Max): 6.850" (174.00mm), Capacitance: 480 µF, Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm).
Weitere Produktangebote B25620B1487K101
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B25620B1487K101 B25620B1487K101 Hersteller : TDK ELECTRONICS b2562_.pdf Cap Film 480uF 1100V PUR 10%( 85 X 173mm) Stud Mount Aluminum Cylindrical Can 0.0018 Ohm 85°C
Produkt ist nicht verfügbar
B25620B1487K101 B25620B1487K101 Hersteller : EPCOS / TDK B2562_.pdf Film Capacitors 480 uF, 1100 V and MKP DC