Produkte > BRADY CORPORATION > B30C-4000-595-BK
B30C-4000-595-BK
B30C-4000-595-BK Brady Corporation
Safety%20and%20Facility%20ID%20Catalog.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL 4" W BLACK 1=100'
Packaging: Bulk
Length: 100' (30.5m)
Width: 4.000" (101.60mm)
Material - Body: Vinyl
Label Type: Die Cut
Applications: Industrial Applications
Part Status: Active
Color - Background: Black
Location: Outdoor
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B30C-4000-595-BK Brady Corporation
Description: LABEL 4" W BLACK 1=100', Packaging: Bulk, Length: 100' (30.5m), Width: 4.000" (101.60mm), Material - Body: Vinyl, Label Type: Die Cut, Applications: Industrial Applications, Part Status: Active, Color - Background: Black, Location: Outdoor, Printer Name: BBP®30, BBP®31, BBP®33, BBP®35, BBP®37 Label Printers, i3300, S3000, S3100 Brady Printer.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B30C-4000-595-BK Hersteller : W.H. Brady Safety%20and%20Facility%20ID%20Catalog.pdf Labels Sign Printable Label Vinyl Black 101.6x30480mm