Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32021A3472K189
B32021A3472K189
B32021A3472K189 EPCOS - TDK Electronics
Y2_B32021_026.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 4700PF 10% 300VAC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 4700 pF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
auf Bestellung 2600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32021A3472K189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 4700PF 10% 300VAC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 4700 pF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32021A3472K189 B32021A3472K189 Hersteller : EPCOS / TDK Y2_B32021_026.pdf Safety Capacitors FILM CAP Y2 MKP 4.7NF 10% 300Vac LS 10mm
auf Bestellung 5372 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
B32021A3472K189 B32021A3472K189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics Y2_B32021_026.pdf Description: CAP FILM 4700PF 10% 300VAC RAD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Capacitance: 4700 pF
Mindestbestellmenge: 13
B32021A3472K189 B32021A3472K189 Hersteller : TDK ELECTRONICS y2_b32021_026.pdf Cap Film Suppression Y2 0.0047uF 1500VDC/300VAC PP 10% (13 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C T/R