Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32021A3472K289
B32021A3472K289
B32021A3472K289 EPCOS - TDK Electronics
Y2_B32021_026.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 4700PF 10% 1.5KVDC RAD
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: Y2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
auf Bestellung 27390 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 830
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32021A3472K289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 4700PF 10% 1.5KVDC RAD, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 4700 pF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32021A3472K289 B32021A3472K289 Hersteller : TDK ELECTRONICS y2_b32021_026.pdf Cap Film Suppression Y2 0.0047uF 1500VDC/300VAC PP 10% (13 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Ammo
auf Bestellung 804 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 319
auf Bestellung 128 Stücke:
Mindestbestellmenge: 121
B32021A3472K289 B32021A3472K289 Hersteller : EPCOS / TDK Y2_B32021_026.pdf Safety Capacitors 4.7NF 10% 300V FILM CAP MKPY2
auf Bestellung 8587 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
B32021A3472K289 B32021A3472K289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics Y2_B32021_026.pdf Description: CAP FILM 4700PF 10% 1.5KVDC RAD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: Y2
Voltage Rating - AC: 300V
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF
Mindestbestellmenge: 13
auf Bestellung 128 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar