Produkte > TDK ELECTRONICS > B32022A3103K189
B32022A3103K189
B32022A3103K189 TDK ELECTRONICS
b32023a3334k189.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression Y2 0.01uF 1500VDC/300VAC PP 10% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32022A3103K189 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 10000PF 10% 300VAC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm).
Weitere Produktangebote B32022A3103K189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32022A3103K189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics Y2_B32021_026.pdf Description: CAP FILM 10000PF 10% 300VAC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: Y2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32022A3103K189 B32022A3103K189 Hersteller : EPCOS / TDK Y2_B32021_026.pdf Safety Capacitors FILM CAP Y2 MKP 10NF 10% 300Vac LS 15mm