Produkte > EPCOS > B32022A3153M189
B32022A3153M189
B32022A3153M189 EPCOS
y2_b32021_026.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film Suppression Y2 0.015uF 1500VDC/300VAC PP 20% (18 X 6 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C T/R
auf Bestellung 2200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32022A3153M189 EPCOS
Description: CAP FILM 0.015UF 20% 300VAC RAD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.015 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32022A3153M189 B32022A3153M189 Hersteller : EPCOS y2_b32021_026.pdf Cap Film Suppression Y2 0.015uF 1500VDC/300VAC PP 20% (18 X 6 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C T/R
auf Bestellung 2200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2200
B32022A3153M189 B32022A3153M189 Hersteller : TDK ELECTRONICS y2_b32021_026.pdf Cap Film Suppression Y2 0.015uF 1500VDC/300VAC PP 20% (18 X 6 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C T/R
Mindestbestellmenge: 257
B32022A3153M189 B32022A3153M189 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32023a3334k189.pdf Cap Film Suppression Y2 0.015uF 1500VDC/300VAC PP 20% (18 X 6 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
B32022A3153M189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics Y2_B32021_026.pdf Description: CAP FILM 0.015UF 20% 300VAC RAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: Y2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.015 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32022A3153M189 B32022A3153M189 Hersteller : EPCOS / TDK Y2_B32021_026.pdf Safety Capacitors FILM CAP Y2 MKP 15NF 20% 300Vac LS 15mm