Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32022B3473K289
B32022B3473K289 EPCOS - TDK Electronics
Y2_B32021_026.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.047UF 10% 300VAC RAD
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: Y2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32022B3473K289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.047UF 10% 300VAC RAD, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm).
Weitere Produktangebote B32022B3473K289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32022B3473K289 B32022B3473K289 Hersteller : EPCOS / TDK Y2_B32021_026.pdf Safety Capacitors FILM CAP Y2 MKP 47NF 10% 300Vac LS 15mm