Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32023A3104M289
B32023A3104M289
B32023A3104M289 EPCOS - TDK Electronics
Y2_B32021_026.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 20% 1.5KVDC RAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: Y2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV)
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
auf Bestellung 960 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 480
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32023A3104M289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 20% 1.5KVDC RAD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV), Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32023A3104M289 B32023A3104M289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics Y2_B32021_026.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 20% 1.5KVDC RAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: Y2
Voltage Rating - AC: 300V
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 427 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
B32023A3104M289 B32023A3104M289 Hersteller : EPCOS / TDK Y2_B32021_026.pdf Safety Capacitors 100NF 20% 300V FILM CAP MKP Y2
auf Bestellung 1817 Stücke:
B32023A3104M289 B32023A3104M289 Hersteller : EPCOS y2_b32021_026.pdf Cap Film Suppression Y2 0.1uF 1500VDC/300VAC PP 20% (26.5 X 8.5 X 16.5mm) Radial 22.5mm 110°C Ammo