Produkte > TDK ELECTRONICS > B32023A3154M189
B32023A3154M189
B32023A3154M189 TDK ELECTRONICS
y2_b32021_026.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression Y2 0.15uF 1500VDC/300VAC PP 20% (26.5 X 10.5 X 18.5mm) Radial 22.5mm 110°C T/R
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32023A3154M189 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.15UF 20% 1.5KVDC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV), Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32023A3154M189 B32023A3154M189 Hersteller : EPCOS y2_b32021_026.pdf Cap Film Suppression Y2 0.15uF 1500VDC/300VAC PP 20% (26.5 X 10.5 X 18.5mm) Radial 22.5mm 110°C T/R
auf Bestellung 9600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
B32023A3154M189 B32023A3154M189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics Y2_B32021_026.pdf Description: CAP FILM 0.15UF 20% 1.5KVDC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: Y2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV)
Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
B32023A3154M189 B32023A3154M189 Hersteller : EPCOS / TDK Y2_B32021_026.pdf Safety Capacitors 0.15uF 300volts 20% Y2
B32023A3154M189 B32023A3154M189 Hersteller : TDK Y2_B32021_026.pdf Safety Capacitors 0.15uF 300volts 20% Y2
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: Y2
Voltage Rating - AC: 300V
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
Mindestbestellmenge: 6