Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32026A3334M000
B32026A3334M000
B32026A3334M000 EPCOS - TDK Electronics
Y2_B32021_026.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.33UF 20% 1.5KVDC RAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: Y2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV)
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 1.634" L x 0.472" W (41.50mm x 12.00mm)
auf Bestellung 255 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32026A3334M000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.33UF 20% 1.5KVDC RAD, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV), Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 1.634" L x 0.472" W (41.50mm x 12.00mm).
Weitere Produktangebote B32026A3334M000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32026A3334M000 B32026A3334M000 Hersteller : EPCOS / TDK Y2_B32021_026.pdf Safety Capacitors 0.33uF 300volts 20% Y2