Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32362A4706J080
B32362A4706J080
B32362A4706J080 EPCOS - TDK Electronics
B3236_.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 70UF 5% 480VAC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.378" (35.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 480V
Height - Seated (Max): 5.787" (147.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 70 µF
Size / Dimension: 2.953" Dia (75.00mm)
auf Bestellung 182 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32362A4706J080 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 70UF 5% 480VAC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.378" (35.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 480V, Height - Seated (Max): 5.787" (147.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 70 µF, Size / Dimension: 2.953" Dia (75.00mm).
Weitere Produktangebote B32362A4706J080
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32362A4706J080 B32362A4706J080 Hersteller : EPCOS / TDK B3236_.pdf?ref_disty=digikey Film Capacitors PEC MKP 70 UF 480 V