Produkte > EPCOS > B32520C1105K000
B32520C1105K000
B32520C1105K000 EPCOS
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film 1uF 100V PET 10%( 10.3 X 6 X 12mm) Radial Stacked 7.5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 227 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 166
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32520C1105K000 EPCOS
Description: CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32520C1105K000 B32520C1105K000 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 1.0uF 100volts 10%
auf Bestellung 3683 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
B32520C1105K000 B32520C1105K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32520C1105K000 B32520C1105K000 Hersteller : TDK B32520_529.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 1uF; 63VAC; 100VDC; 7.5mm; ±10%; 10.3x12x6mm
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 63V AC; 100V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Body dimensions: 10.3x12x6mm
Terminal pitch: 7.5mm