Produkte > EPCOS > B32520C1224J289
B32520C1224J289
B32520C1224J289 EPCOS
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film 0.22uF 100V PET 5%( 10 X 3 X 8mm) Radial Stacked 7.5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32520C1224J289 EPCOS
Description: CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm).
Weitere Produktangebote B32520C1224J289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32520C1224J289 B32520C1224J289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32520C1224J289 B32520C1224J289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.22uF 100volts 5%