Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32520C1684M189
B32520C1684M189
B32520C1684M189 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.68UF 20% 100VDC RAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32520C1684M189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.68UF 20% 100VDC RAD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm).
Weitere Produktangebote B32520C1684M189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32520C1684M189 B32520C1684M189 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.68uF 100VDC 10% LS 7.5mm