Produkte > TDK > B32520C3104K189
B32520C3104K189
B32520C3104K189 TDK
KMKT100_250k7.5_TDK_TDK_0001.pdf
Hersteller: TDK
Metallized poliester film capacitor; MKT; 100nF; 250V; 10%; r=7.5mm; reel; operating temperature: -55°C ~125°C B32520C3104K189 TDK Capacitor KMKT100/250k7.5 R TDK
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32520C3104K189 TDK
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32520C3104K189 B32520C3104K189 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.1uF 250volts 10%
auf Bestellung 7162 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
B32520C3104K189 B32520C3104K189 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.1uF 250volts 10%
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Mindestbestellmenge: 4
B32520C3104K189 B32520C3104K189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF