Produkte > EPCOS / TDK > B32520C6223K000
B32520C6223K000
B32520C6223K000 EPCOS / TDK
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 0.022uF 400volts 10%
auf Bestellung 2348 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32520C6223K000 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32520C6223K000 B32520C6223K000 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.022uF 400volts 10%
auf Bestellung 7658 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
B32520C6223K000 B32520C6223K000 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)