Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32520C6273M289
B32520C6273M289
B32520C6273M289 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.027UF 20% RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Capacitance: 0.027 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32520C6273M289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.027UF 20% RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Capacitance: 0.027 µF.
Weitere Produktangebote B32520C6273M289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32520C6273M289 B32520C6273M289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.027uF 400VDC 20% LS 7.5mm