Produkte > EPCOS / TDK > B32521C0335J000
B32521C0335J000
B32521C0335J000 EPCOS / TDK
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 3.3uF 63volts 5%
auf Bestellung 3230 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32521C0335J000 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 3.3UF 5% 63VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 3.3 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32521C0335J000 B32521C0335J000 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Description: CAP FILM 3.3UF 5% 63VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 3.3 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
auf Bestellung 7627 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
B32521C0335J000 B32521C0335J000 Hersteller : EPCOS b32520529.pdf Cap Film 3.3uF 63V PET 5%( 13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 125°C Bulk Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 2 Stücke:
Description: Capacitor: polyester; 3.3uF; 40VAC; 63VDC; 10mm; ±5%; 13x12x6mm; THT
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 3.3µF
Operating voltage: 40V AC; 63V DC
Terminal pitch: 10mm
Tolerance: ±5%
Body dimensions: 13x12x6mm
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C