Produkte > TDK ELECTRONICS > B32521C1224K289
B32521C1224K289
B32521C1224K289 TDK ELECTRONICS
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.22uF 100V PET 10%( 13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125°C Automotive Ammo
auf Bestellung 17000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32521C1224K289 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32521C1224K289 B32521C1224K289 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 0.22uF 100V PET 10%( 13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
auf Bestellung 13000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
B32521C1224K289 B32521C1224K289 Hersteller : EPCOS b32520529.pdf Cap Film 0.22uF 100V PET 10%( 13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
auf Bestellung 931 Stücke:
Mindestbestellmenge: 450
Description: Capacitor: polyester; 0.22uF; 63VAC; 100VDC; 10mm; ±10%; 13x7x4mm
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 0.22µF
Operating voltage: 63V AC; 100V DC
Terminal pitch: 10mm
Tolerance: ±10%
Body dimensions: 13x7x4mm
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C
auf Bestellung 931 Stücke:
Mindestbestellmenge: 152
B32521C1224K289 B32521C1224K289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
auf Bestellung 470 Stücke:
Mindestbestellmenge: 18
B32521C1224K289 B32521C1224K289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.22uF 100volts 10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF