Produkte > EPCOS > B32521C3104K
B32521C3104K
B32521C3104K EPCOS
b32520529.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film 0.1uF 250V PET 10%( 13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 1717 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 537
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32521C3104K EPCOS
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyester; 100nF; 160VAC; 250VDC; 10mm; ±10%; 13x7x4mm, Type of capacitor: polyester, Capacitance: 0.1µF, Tolerance: ±10%, Climate class: IEC 60068-1, Manufacturer series: MKT, Mounting: THT, Operating temperature: -55...125°C, Lead length: 6mm, Terminal pitch: 10mm, Operating voltage: 160V AC; 250V DC, Body dimensions: 13x7x4mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32521C3104K B32521C3104K Hersteller : EPCOS b32520529.pdf Cap Film 0.1uF 250V PET 10%( 13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 33879 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 401
B32521C3104K B32521C3104K Hersteller : TDK B32520_529.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 100nF; 160VAC; 250VDC; 10mm; ±10%; 13x7x4mm
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 0.1µF
Tolerance: ±10%
Climate class: IEC 60068-1
Manufacturer series: MKT
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C
Lead length: 6mm
Terminal pitch: 10mm
Operating voltage: 160V AC; 250V DC
Body dimensions: 13x7x4mm
Mindestbestellmenge: 157
Mindestbestellmenge: 222
B32521C3104K B32521C3104K Hersteller : EPCOS / TDK Film Capacitors 0.1uF 250volts 10%
auf Bestellung 470 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
B32521C3104K B32521C3104K Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 0.1uF 250V PET 10%( 13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk