Produkte > EPCOS > B32521C3473K
B32521C3473K
B32521C3473K EPCOS
b32520529.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film 0.047uF 250V PET 10%( 13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 32612 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8696
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32521C3473K EPCOS
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyester; 47nF; 160VAC; 250VDC; 10mm; ±10%; 13x7x4mm, Type of capacitor: polyester, Capacitance: 47nF, Operating voltage: 160V AC; 250V DC, Terminal pitch: 10mm, Tolerance: ±10%, Body dimensions: 13x7x4mm, Mounting: THT, Operating temperature: -55...125°C, Lead length: 6mm, Manufacturer series: MKT, Climate class: IEC 60068-1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32521C3473K B32521C3473K Hersteller : EPCOS b32520529.pdf Cap Film 0.047uF 250V PET 10%( 13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 32612 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2045
B32521C3473K B32521C3473K Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 0.047uF 250V PET 10%( 13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk
B32521C3473K B32521C3473K Hersteller : EPCOS / TDK Film Capacitors 0.047uF 250volts 10%
Mindestbestellmenge: 5
B32521C3473K B32521C3473K Hersteller : EPCOS / TDK B32520_529.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 47nF; 160VAC; 250VDC; 10mm; ±10%; 13x7x4mm
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 47nF
Operating voltage: 160V AC; 250V DC
Terminal pitch: 10mm
Tolerance: ±10%
Body dimensions: 13x7x4mm
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C
Lead length: 6mm