Produkte > EPCOS > B32521C3474K189
B32521C3474K189
B32521C3474K189 EPCOS
b32520529.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film 0.47uF 250V PET 10%( 13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 2200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32521C3474K189 EPCOS
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32521C3474K189 B32521C3474K189 Hersteller : EPCOS b32520529.pdf Cap Film 0.47uF 250V PET 10%( 13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 2200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2200
B32521C3474K189 B32521C3474K189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Mindestbestellmenge: 13
B32521C3474K189 B32521C3474K189 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.47uF 250volt 10%
Mindestbestellmenge: 2
B32521C3474K189 B32521C3474K189 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 0.47uF 250V PET 10%( 13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 17 Stücke: