Produkte > EPCOS > B32521C6103J
B32521C6103J
B32521C6103J EPCOS
mkt_b32520_29.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film 0.01uF 400V PET 5% (13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125°C Bulk
auf Bestellung 1523 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 398
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32521C6103J EPCOS
Description: CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32521C6103J B32521C6103J Hersteller : TDK ELECTRONICS mkt_b32520_29.pdf Cap Film 0.01uF 400V PET 5% (13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125°C Bulk
auf Bestellung 2258 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 259
B32521C6103J B32521C6103J Hersteller : EPCOS mkt_b32520_29.pdf Cap Film 0.01uF 400V PET 5% (13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125°C Bulk
Mindestbestellmenge: 190
B32521C6103J B32521C6103J Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.01uF 400volts 5%
auf Bestellung 612 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
B32521C6103J B32521C6103J Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)