Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32521C6104K289
B32521C6104K289
B32521C6104K289 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
auf Bestellung 2720 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 680
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32521C6104K289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32521C6104K289 B32521C6104K289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.1uF 400volts 10%
auf Bestellung 797 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
B32521C6104K289 B32521C6104K289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 0.1 µF