Produkte > TDK > B32521C6223J
B32521C6223J
B32521C6223J TDK
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
auf Bestellung 13631 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32521C6223J TDK
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).