Produkte > EPCOS / TDK > B32521C6333J
B32521C6333J
B32521C6333J EPCOS / TDK
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 0.033uF 400volt 10%
auf Bestellung 136 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32521C6333J EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32521C6333J B32521C6333J Hersteller : TDK b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
auf Bestellung 1676 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
B32521C6333J B32521C6333J Hersteller : EPCOS mkt_b32520_29.pdf Cap Film 0.033uF 400V PET 5%( 13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar