B32521C6473J
B32521C6473J EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
auf Bestellung 1899 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32521C6473J EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm).
Weitere Produktangebote B32521C6473J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32521C6473J B32521C6473J Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.047uF 400volts 5%