Produkte > TDK ELECTRONICS > B32521E6104K289
B32521E6104K289
B32521E6104K289 TDK ELECTRONICS
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 0.1uF 400V PET 10%( 13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 125°C Automotive Ammo
auf Bestellung 2490 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2490
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32521E6104K289 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32521E6104K289 B32521E6104K289 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 0.1uF 400V PET 10%( 13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 125°C Automotive Ammo
auf Bestellung 2490 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 830
B32521E6104K289 B32521E6104K289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
Mindestbestellmenge: 830
B32521E6104K289 B32521E6104K289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.1uF 400volts 10%
Mindestbestellmenge: 5
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 549 Stücke:
Mindestbestellmenge: 16
B32521E6104K289 B32521E6104K289 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 0.1uF 400volts 10%
Mindestbestellmenge: 3