Produkte > EPCOS / TDK > B32522C0105J000
B32522C0105J000
B32522C0105J000 EPCOS / TDK
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 1.0uF 63volts 5%
auf Bestellung 4909 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32522C0105J000 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 1UF 5% 63VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32522C0105J000 B32522C0105J000 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 1.0uF 63volts 5%
auf Bestellung 4391 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
B32522C0105J000 B32522C0105J000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 1UF 5% 63VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)