Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32522C0106J000
B32522C0106J000
B32522C0106J000 EPCOS - TDK Electronics
b32520_529.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 10UF 5% 63VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 10 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
auf Bestellung 1665 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32522C0106J000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 10UF 5% 63VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Capacitance: 10 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm).
Weitere Produktangebote B32522C0106J000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32522C0106J000 B32522C0106J000 Hersteller : EPCOS / TDK B32520_529-597728.pdf Film Capacitors 10.000UF 5% 63V FILM CAP POLY BOXED