Produkte > EPCOS / TDK > B32522C1105K
B32522C1105K
B32522C1105K EPCOS / TDK
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 1.0uF 100volts 10%
auf Bestellung 5992 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32522C1105K EPCOS / TDK
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyester; 1uF; 63VAC; 100VDC; 15mm; ±10%; 18x10.5x5mm, Type of capacitor: polyester, Capacitance: 1µF, Operating voltage: 63V AC; 100V DC, Mounting: THT, Manufacturer series: MKT, Tolerance: ±10%, Operating temperature: -55...125°C, Body dimensions: 18x10.5x5mm, Lead length: 6mm, Climate class: IEC 60068-1, Terminal pitch: 15mm.
Weitere Produktangebote B32522C1105K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32522C1105K B32522C1105K Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 1uF 100V PET 10%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
auf Bestellung 100 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
B32522C1105K B32522C1105K Hersteller : TDK B32520_529.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 1uF; 63VAC; 100VDC; 15mm; ±10%; 18x10.5x5mm
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 63V AC; 100V DC
Mounting: THT
Manufacturer series: MKT
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Body dimensions: 18x10.5x5mm
Lead length: 6mm
Climate class: IEC 60068-1
Terminal pitch: 15mm