Produkte > TDK ELECTRONICS > B32522C1105K189
B32522C1105K189
B32522C1105K189 TDK ELECTRONICS
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 1uF 100V PET 10%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 1300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32522C1105K189 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32522C1105K189 B32522C1105K189 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 1uF 100V PET 10%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 1300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1300
B32522C1105K189 B32522C1105K189 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 1uF 100V PET 10%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125°C Automotive T/R
B32522C1105K189 B32522C1105K189 Hersteller : TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 1.0uF 100volts 10%
Mindestbestellmenge: 2
B32522C1105K189 B32522C1105K189 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 1.0uF 100volts 10%
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
B32522C1105K189 B32522C1105K189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
B32522C1105K189 B32522C1105K189 Hersteller : TDK B32520_529.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 1uF; 63VAC; 100VDC; 15mm; ±10%; 18x10.5x5mm
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 63V AC; 100V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Body dimensions: 18x10.5x5mm
Terminal pitch: 15mm