Produkte > TDK ELECTRONICS > B32522C1335J289
B32522C1335J289
B32522C1335J289 TDK ELECTRONICS
b32520_529.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 3.3uF 100V PET 5%( 18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Stacked 15mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
auf Bestellung 1360 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 680
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32522C1335J289 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 3.3UF 5% 100VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Capacitance: 3.3 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32522C1335J289 B32522C1335J289 Hersteller : TDK ELECTRONICS b32520_529.pdf Cap Film 3.3uF 100V PET 5%( 18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Stacked 15mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
auf Bestellung 1360 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 680
B32522C1335J289 B32522C1335J289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b32520_529.pdf Description: CAP FILM 3.3UF 5% 100VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Capacitance: 3.3 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Capacitance: 3.3 µF
auf Bestellung 619 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
B32522C1335J289 B32522C1335J289 Hersteller : EPCOS / TDK b32520_529.pdf Film Capacitors 3.3000UF 5% 100V FILM CAP POLY BOXED